Zakładki:
Dawno Temu w Grach Bartłomieja Kluski
Gamefaqs - największa baza danych gier
MOBY GAMES - rozbudowana baza starych gier
Najlepsza polska strona o Atari
Polygamia - blog konsolowy
Wszystko o polskiej wersji Xbox Live
Stare gry, atari, commodore, c64, amiga, amiga 1200, konsole, komputery, pc, nintendo, playstation, ps2, psx, xbox, xbox360, zx spectrum, amstrad, gry komputerowe
RSS
piątek, 06 listopada 2009
Zostałem solidne skarcony za pominięcie kilku istotnych gier z dreszczykiem. Spieszę więc z wyjaśnieniami i uzupełnieniem listy sprzed tygodnia.
poniedziałek, 02 listopada 2009
Pisząc o strachu w grach, zapomniałem, co słusznie wypomniał mi mój brat, o kilku istotnych pozycjach. No bo jak można pisać o horrorach, jeśli zapomina się o Ghost Chaser na Atari!!!
sobota, 31 października 2009
Dzisiaj Halloween. Święto duchów, upiorów, wampirów, strzyg, topielców itd., itp., etc. Z tej okazji postanowiłem wszystkim odwiedzającym blog przybliżyć listę gier, które na przestrzeni ostatnich 20 lat mojego obcowania z wszelakim sprzętem do grania napędziły mi najwięcej strachu. Nie będzie to żaden ranking, ani lista najlepszych horrorów wśród gier. Ot krótka refleksja nad growym strachem. Zatem......strach się będzie bać.
czwartek, 29 października 2009
Na początek coś niekoniecznie z muzeum. Ponieważ ostatnio skupiam się głównie na graniu na Xbox'ie 360 (oraz rzadziej PS2) postanowiłem zarekomendować kilka tytułów z ostatnich miesięcy, w które warto pograć. Lista przedstawia się następująco:
niedziela, 25 października 2009
Wczoraj w Krakowie w klubie Loch Ness swój koncert w ramach trasy z okazji 20 - lecia zespołu zagrali Acid Drinkers.
piątek, 23 października 2009
1 , 2 , 3