Zakładki:
Dawno Temu w Grach Bartłomieja Kluski
Gamefaqs - największa baza danych gier
MOBY GAMES - rozbudowana baza starych gier
Najlepsza polska strona o Atari
Polygamia - blog konsolowy
Wszystko o polskiej wersji Xbox Live
Stare gry, atari, commodore, c64, amiga, amiga 1200, konsole, komputery, pc, nintendo, playstation, ps2, psx, xbox, xbox360, zx spectrum, amstrad, gry komputerowe
RSS
środa, 15 grudnia 2010

Dawno nic już nie skrobałem na blogu - od czerwca.  Wiele się od tego czasu wydarzyło. Wiele w graniu, bo oczywiście nie będę się rozwodził nad sekretami życia prywatnego, czy też zawodowego.

W grach udało mi się m.in. w końcu zanużyć pod wodę w Bioshock, napędzić stracha szturmowcom i Lordowi Vaderowi w Force Unleashed, wygrać z pewnym obywatelem Rumunii w Fifę 09 (a potem przegrać z pewnym Poznaniakiem, czy jak chce prof. Miodek, Poznańczykiem), zbudować piramidy z klocków lego w Batmanie i drugiej części przygód Indiany Jones'a, czy też w końcu połamać płytkę z zestawem Orange Box (kurcze trza to będzie odkupić). Sporo tego było i sporo się działo. Na pisanie bloga nie było czasu.

Ponieważ zbliża się koniec roku i dochodzi coraz częściej do wszelkiego rodzaju podsumowań, chciałem dorzucić i od siebie coś do tego mini pieca.

TA! DA! Dla mnie grą roku zostaję Red Dead Redemption. Why? O tym być może jutro. W pamięci mam jeszcze obietnicę dużego tekstu odnośnie moich ulubionych gier ever, który mam nadzieję przygotować już niedługo. Obym znalazł czas - ale może akurat przed świętami będzie luźniej.

Mam też zamiar w końcu zmienić tę paskudną szatę graficzną bloga. Mam zamiar......

15:38, big_gun
Link Komentarze (2) »