Zakładki:
Dawno Temu w Grach Bartłomieja Kluski
Gamefaqs - największa baza danych gier
MOBY GAMES - rozbudowana baza starych gier
Najlepsza polska strona o Atari
Polygamia - blog konsolowy
Wszystko o polskiej wersji Xbox Live
Stare gry, atari, commodore, c64, amiga, amiga 1200, konsole, komputery, pc, nintendo, playstation, ps2, psx, xbox, xbox360, zx spectrum, amstrad, gry komputerowe
RSS
poniedziałek, 16 listopada 2009
Ze względu na ograniczenia objętościowe musiałem podzielić wpis na dwie części.
Postanowiłem ułożyć listę moich ulubionych gier z małego Atari. Jest to lista jak najbardziej subiektywna, na której zebrałem gry, w które grało mi się najlepiej i które darzę największym sentymentem. Nie traktujcie tej listy w kategorii rankingu najlepszych gier na Atari, czy czegoś w tym rodzaju. Takich zestawień już kilka było. Poza tym myślę, że każdy fan Atarynki ma swoja prywatną listę ulubionych tytułów. Na liście celowo nie umieściłem gier polskich (z jednym, aczkolwiek ważnym wyjątkiem), powstałych w latach 90-tych. Im poświecę osobną notkę. Poniższy spis możecie jednak potraktować, jako listę rekomendacji. Coś w stylu must play dla każdego fana Atari.
poniedziałek, 09 listopada 2009
Boże! Zapomniałem o Space Hulk od EA!
piątek, 06 listopada 2009
Zostałem solidne skarcony za pominięcie kilku istotnych gier z dreszczykiem. Spieszę więc z wyjaśnieniami i uzupełnieniem listy sprzed tygodnia.
poniedziałek, 02 listopada 2009
Pisząc o strachu w grach, zapomniałem, co słusznie wypomniał mi mój brat, o kilku istotnych pozycjach. No bo jak można pisać o horrorach, jeśli zapomina się o Ghost Chaser na Atari!!!