Stare gry, atari, commodore, c64, amiga, amiga 1200, konsole, komputery, pc, nintendo, playstation, ps2, psx, xbox, xbox360, zx spectrum, amstrad, gry komputerowe
Blog > Komentarze do wpisu

RETURN OF THE LIVING DEAD 4 i 4/44 - GAME OF THE YEAR

Dawno nic już nie skrobałem na blogu - od czerwca.  Wiele się od tego czasu wydarzyło. Wiele w graniu, bo oczywiście nie będę się rozwodził nad sekretami życia prywatnego, czy też zawodowego.

W grach udało mi się m.in. w końcu zanużyć pod wodę w Bioshock, napędzić stracha szturmowcom i Lordowi Vaderowi w Force Unleashed, wygrać z pewnym obywatelem Rumunii w Fifę 09 (a potem przegrać z pewnym Poznaniakiem, czy jak chce prof. Miodek, Poznańczykiem), zbudować piramidy z klocków lego w Batmanie i drugiej części przygód Indiany Jones'a, czy też w końcu połamać płytkę z zestawem Orange Box (kurcze trza to będzie odkupić). Sporo tego było i sporo się działo. Na pisanie bloga nie było czasu.

Ponieważ zbliża się koniec roku i dochodzi coraz częściej do wszelkiego rodzaju podsumowań, chciałem dorzucić i od siebie coś do tego mini pieca.

TA! DA! Dla mnie grą roku zostaję Red Dead Redemption. Why? O tym być może jutro. W pamięci mam jeszcze obietnicę dużego tekstu odnośnie moich ulubionych gier ever, który mam nadzieję przygotować już niedługo. Obym znalazł czas - ale może akurat przed świętami będzie luźniej.

Mam też zamiar w końcu zmienić tę paskudną szatę graficzną bloga. Mam zamiar......

środa, 15 grudnia 2010, big_gun

Polecane wpisy

Komentarze
2011/01/18 23:22:33
Po pierwsze, dlaczego właśnie Red Dead Redemption? Po drugie, czy czekają nas jakieś premiery w tym roku, na które już warto odkładać kasę?
-
2011/01/29 13:28:12
Dlaczego RDR? Klimat westernu + nieskończenie długi czas rozgrywki. Gra na wiele godzin. Dużo misji i ciekawa fabuła.
Co do gier - będzie ich mnóstwo. Na początek Dead Space 2 i Bulletstorm. Potem np. nowy Mortal Kombat, Crysis 2, nowe Gears of War, Batman Arkham City (już się nie mogę doczekać!), Marvel vs Capcom 3, LA Noir, Forza 4, Elder Scrolls Skyrim, kilka tytułów na PS3, o których nie piszę (nie gram na PS3) i wiele innych :-). Kasy na pewno nie starczy (a w kolejce jeszcze wiele nieogranych tytułów z poprzednich lat).